До 25 квітня триватиме прийом робіт на Fashion Film Festival Kyiv

Fashion Film Festival Kyiv – перший в Україні фестиваль-конкурс fashion-фільмів, організований FILM.UA та Ukrainian Fashion Week.

У рамках фестивалю 19 травня на території кіностудії FILM.UA відбудуться лекції, майстер-класи, перегляд fashion-фільмів українських та зарубіжних режисерів. Фестиваль був створений з метою популяризації жанру fashion-фільмів в Україні та сприяння співпраці дизайнерів, режисерів, операторів і представників сучасного мистецтва.

Головною подією стане фінал конкурсу fashion-фільмів та Церемонія нагородження переможців.

Ґран-прі конкурсу BEST FASHION FILM – 50 000 грн. Також будуть вручені професійні призи в категоріях BEST FASHION STORY та BEST PRODUCTION.

До участі у конкурсі оргкомітет приймає тизери, трейлери та короткометражні fashion-фільми про колекції українських дизайнерів та брендів, створені протягом 2017–2018 років, хронометражем до 10 хвилин.

 

 

Для участі в конкурсі fashion-фільмів потрібно заповнити онлайн-форму на сайті фестивалю http://www.fffkyiv.com/.

Роботи учасників оцінює авторитетне журі конкурсу, до складу якого увійшли:

Niccolo Montanari – співзасновник Berlin Fashion Film Festival, незалежний консультант та куратор відеоконтенту багатьох міжнародних фестивалів fashion-фільмів (Велика Британія);

Benjamin Seroussi – режисер fashion-фільмів, серед клієнтів якого бренди Louis Vuitton, Chloe, Givenchy, Maison Martin Margiela, Bulgari, Caudalie, Tara Jarmon, Galeries Lafayette (Франція);

Олеся Ногіна – креативний продюсер Final Cut Media, «Світське життя з Катериною Осадчою», JetSetter.ua (Україна);

Дарко Скульський – співзасновник та виконавчий продюсер Radioactive Film (Україна);

Ігор Стеколенко – режисер, засновник студії Creative BURO (Україна).

Fashion Film Festival Kyiv вже отримав підтримку Berlin Fashion Film Festival одного з найавторитетніших фестивалів fashion-фільмів в світі.