38 фільмів увійшло до короткого списку претендентів на «Золоту Дзиґу»

 

Українська кіноакадемія оголошує короткий список фільмів-претендентів на Другу Національну кінопремію

Завершилося голосування членів Української кіноакадемії за короткий список стрічок. Із 59 фільмів довгого списку відбір пройшло 38 стрічок, а саме: 11 повнометражних ігрових, 10 короткометражних ігрових, 9 документальних, 8 анімаційних.

Короткий список номінантів на Другу Національну кінопремію (стрічки у алфавітному порядку):

Повнометражний ігровий фільм:

Dzidzio Контрабас, режисер Олег Борщевський
IZI, режисер Андреа Маньяні
«Іній», режисер Шарунас Бартас
«Кіборги», режисер Ахтем Сеітаблаєв
«Лагідна», режисер Сергій Лозниця
«Межа», режисер Петер Беб’як
«Припутні», режисер Аркадій Непиталюк
«Рівень чорного», режисер Валентин Васянович
«Стрімголов», режисер Марина Степанська
«Червоний», режисер Заза Буадзе
«Чужа молитва», режисер Ахтем Сеітаблаєв

Короткометражний ігровий фільм:

«Бузок», режисер Катерина Горностай
«Випуск’97», режисер Павло Остріков
«Віддалік», Катерина Горностай
«Дім», режисер Ірина Цілик
«На своїй землі», режисер Олександр Кирієнко
«Невидима», режисер Максим Наконечний
«Свині», режисер Роман Любий
«Солатіум», режисер Христина Тинькевіч
«Технічна перерва», Філіп Сотниченко
«У полі», режисер Олександр Шкрабак

Документальний повнометражний фільм:

«Будинок «Слово», режисер Тарас Томенко
«Війна химер», режисер Анастасія Старожицька, Марія Старожицька
«Дельта», режисер Олександр Течинський
«Діксі Ленд», режисер Роман Бондарчук
«Одесити на Донбасі», режисер Олександр Авшаров
«Контури», режисер Валерій Балаян, Олексій Радинський, Олег Чорний
«Манливий, Солодкий, Без Меж або Пісні і Танці про Смерть», режисер Тетяна Ходаківська
«Свій голос», Сергій Маслобойщиков
«Школа номер 3», Єлізавета Сміт, Георг Жено

Анімаційний фільм:

«Елювіум — Регенеративна істота», режисер Стас Сантімов
«Лабіринт», режисер Олександр Колодій, Степан Коваль
«Подорож», режисер Євгенія Кіракосян
«Причинна», режисер Андрій Щербак
«Хроніки одного міста», режисер Євген Сивокінь
«Чудове чудовисько», режисер Сергій Мельніченко
«Я купив велосипед», режисер Микита Лиськов
«Я Чайник!», режисер Оксана Карпус

Чесність і достовірність оприлюднених результатів голосування підтвердила аудиторсько-консалтингова компанія Kreston GCG, що є офіційним аудитором Другої Національної кінопремії.

Від сьогодні члени Правління Української кіноакадемії серед фільмів короткого списку визначають номінантів на Другу Національну кінопремію «Золота Дзиґа». Список претендентів по номінаціях буде оголошено у березні.

Нагадаємо, що урочиста церемонія вручення нагород Другої Національної кінопремії відбудеться 20 квітня.