В Ансі відбулася світова прем’єра українського «Кохання»

В основній конкурсній програмі найпрестижнішого у світі фестивалю анімаційних фільмів відбулася світова прем’єра створеного за підтримки Держкіно фільму «Кохання».

Короткометражна анімаційна картина Микити Лиськова бореться за перемогу разом з 39 фільмами з усього світу.

Після прем’єри Микита Лиськов поділився своїми враженнями:

«У мене ще не було показів з такими величезними залами, — це неймовірні відчуття. Виявляється, деякі жарти у моєму фільмі є інтернаціональними, бо глядачі бурхливо реагували навіть на, здавалося б, локальні для України жарти. Враження від фестивалю дуже позитивні: усі покази проходять з аншлагами, багато цікавих професійних заходів, навіть складно вирішити, куди йти».

«Кохання» створене компанією «Т.Т.М.» (продюсер Андрій Границя) за 100% підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав команду фільму з прем’єрою і наголосив:

Це велика подія не лише для режисера, а й для всієї сфери української анімації. Всього три роки тому ми вперше організували роботу Українського стенду на професійному майданчику фестивалю в Ансі, а вже цьогоріч наша стрічка в його основному конкурсі, – насправді це дуже швидкий результат».

Фільм розповідає історію кохання за допомогою символів. Стрічка складається з епізодів, не пов’язаних між собою сюжетно і стилістично, які мають єдиний настрій та єдиний сенс. Ця дотепна історія-роздум про стосунки між людьми розкривається через звуки.

Переможців конкурсу оголосять під час церемонії закриття фестивалю 15-го червня.