Чорний козак | Офіційний трейлерМістична історія кохання «Чорний козак» у кіно з 25 жовтня 2018 рок

Від чоловіка, котрий пішов на війну, красуні Ганні залишається лише перстень, шабля та донька.

Ганна відмовляє численним женихам і самостійно веде господарство та виховує дитину. Але раптом починають відбуватися дивні речі — по ночах хтось приходить до обійстя і виконує найтяжчу роботу: оре поле, лагодить ворота…

Ворожка дає Ганні зачароване яйце, здатне зробити її невидимою і дізнатися, хто приходить до неї уночі. І побачила Ганна Чорного Козака, проклятого не бачити світла сонячного…

Виробник фільму:

Громадська Ініціатива «Толока Легедзине» була створена в 2008 році та об’єднала навколо себе великий гурт активних людей (легедзян та друзів села), які творять свій український культурний простір. «Толока Легедзине», крім організації зйомок фільму, є ініціатором проведення щорічних етносвят «Купайло в Легедзиному» та музейної «Трипільської Толоки».

Народна кіностудія «Мальва» створена в 1993 році в селі Легедзине на Черкащині. Основними темами фільмів студії є історія, археологія та краєзнавство. 8 ігрових короткометражних фільмів студії були переможцями 14 Всеукраїнських та міжнародних кінофестивалів.

Загалом у створенні проекту прийняли участь майже 500 чоловік, кожен із яких працював на волонтерських засадах.

Фільм почали знімати 25 жовтня 2008 року, на екрани виходить 25 жовтня 2018.ПРИЧИНИ, Чому ЧОРНИЙ КОЗАК – найцікавіший проект року.

Фільм повністю відзнятий волонтерами. Серед них:

  • Режисер Владислав Чабанюк, директор державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура». Лауреат всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» за 2005 р.
  • Дахабраха — український музичний етно-гурт, організатором і художнім керівником якого є Владислав Троїцький. Назва гурту, за словами його учасників, складена зі староукраїнських слів «давати» та «брати»
  • Василь Середенко – український козак, організатор та учасник походу козацької чайки «Пресвята Покрова» до Лондона;
  • Наомі Умань — американська режисерка артхаусного кіно, продюсерка та візуальна художниця. Вчений-етнограф. Закінчила Каліфорнійський інститут мистецтв.
  • Брати Капранови, Сашко Лірник, Піккардійська Терція – всього у проекті задіяно біля 500 активістів!
  • Виручка від проданих квитків піде на лікування поранених українських воїнів. Акція проходить за сприяння
  • Combat-UA («Комбат-Юа») — волонтерської організації допомоги українським військови. Створена насамперед для роботи з військами спеціального призначення (3-м і 8-м полками та 73-м і 140-м центрами);
  • «Крила Фенікса» — одна з провідних волонтерських організацій допомоги українським військовим. Займається технічним, побутовим та медичним забезпеченням, а також психологічною підтримкою.
  • ЧОРНИЙ КОЗАК – містична історія кохання, перший кадр було відзнято 25 жовтня 2008 року, і рівно через 10 років, 10 жовтня 2018, фільм виходить на екрани України.