КРУТИ 1918: До Дня захисника України : Пам’ятаємо історію, захищаємо майбутнє

До Дня захисника України творча команда фільму «Крути 1918» спільно з Нацгвардією України створили ролик, головний меседж якого: «Пам’ятаємо історію, захищаємо майбутнє». Про молодь, яка в усі часи одною з перших стає на захист Батьківщини.

Ідея ролику виникла на знімальному майданчику фільму «Крути 1918», де близько 150 солдат Нацгвардії були задіяні в масових сценах. Саме завдяки нацгвардійцям українські військові початку ХХ сторіччя у фільмі майже нічим не відрізняються від сучасних вояків — такий самий вишкіл, навички, вміння поводитися зі зброєю.

А вірш учасника бою під Крутами Михайла Лавренка, який звучить у ролику, вкотре нагадує про те, що і 100 років тому, і зараз захисники, які боронять Україну, сильні та незламні духом.

ПРО ФІЛЬМ
КРУТИ 1918

Історичний екшн «Крути 1918» снятий за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

Режисер: Олексій Шапарєв
У ролях: Євген Ламах, Надія Коверська, Андрій Федінчик, Олексій Тритенко, Олександр Піскунов, Максим Донець, Дмитро Ступка, Остап Ступка, Наталя Васько, Роман Ясіновський, Богдан Юсипчук
Композитор: Марко Моріні
Саундтрек: Христина Соловій
Виробництво: Good Morning Film, за фінансової підтримки Держкіно України
Дистриб’ютор: B&H Film Distribution Company