Проекти, відібрані до участі в семінарі «Лабораторія кіномонтажу в Україні»

«Толока» реж. Михайло Іллєнко

Лабораторія першого кіномонтажу First Cut Lab під керівництвом Метью Дарраса та за участі міжнародних експертів відібрала до участі в семінарі First Cut Lab три повнометражні українські проекти, які перебувають у монтажно-тонувальному періоді:

  • «Мої думки тихі» реж. Антоніо Лукіч;
  • «Свято хризантем» реж. Семен Мозговий;
  • «Толока» реж. Михайло Іллєнко.

З 20 по 23 березня, у Києві, команди кожного фільму – режисер, продюсер та режисер монтажу – будуть працювати з міжнародними експертами та консультантами.

«Свято хризантем» реж. Семен Мозговий

Семінар проведуть Метью Даррас (голова Лабораторії), Бенджамін Марге (консультант з монтажу), Джіона Наззаро (арт-директор Тижня критики  Венеційського міжнародного кінофестивалю), Катя Адомейт (продюсер), Віржіні Девеза (міжнародний сейлз-агент).

Мета семінару – забезпечити всебічну підтримку українським фільмам для їх завершення, що сприятиме розвитку художнього потенціалу українських стрічок і, водночас, збільшить їхній фестивальний та глядацький потенціал.

«Мої думки тихі» реж. Антоніо Лукіч

Захід в Україні організовується вперше, спільними зусиллями Асоціації  кіноіндустрії України та Лабораторії першого кіномонтажу First Cut Lab, за підтримки Державного агентства України з питань кіно.