Фільми не для розваги – Kinove оголошує фестиваль інтелектуального та естетичного кіно


2016 році і відтоді встигла показати в Україні цілу низку резонансних фільмів, призерів міжнародних кінофестивалів і хітів нового кіно, серед яких “[Не] торкайсяАдіни Пінтіліє, “Лагідна” Сергія Лозниці, “Місячне сяйво” Баррі Дженкінса і багато інших.

Kinove.Фестиваль – це водночас підсумок попередньої діяльності компанії і пролог до наступного її етапу.

Фестиваль відбудеться у Києві з 23 по 26 листопада. Покази проходитимуть як у кінотеатрах, так і на альтернативних майданчиках.

У програмі – добірка якісних фільмів, що вперше будуть показані на українських кіноекранах, або ж вже були в обмеженому прокаті.

Покази супроводжуватимуться презентаціями, лекціями та дискусіями за участі кінокритиків, мистецтвознавців та фахівців різних галузей, які дозволять глядачам глибше зануритися у контекст кожного фільму.

Відкриття Kinove.Фестивалю відбудеться 23 листопада у кінотеатрі “Жовтень” і відзначиться показом фільму ЧОМУ МИ КРЕАТИВНІ режисера Германа Васке. Також до програми увійдуть фільми ЛЮДИНА, ЯКА ЗДИВУВАЛА ВСІХ, реж. Наталія Меркулова і Олексій Чупов, СТРІМГОЛОВ, реж. Марина Степанська, НЕПОКОРА, реж. Себастьян Леліо, ЯКНАЙДАЛІ, реж. Імер Рейнолдс, СОБОРИ КУЛЬТУРИ 3D, реж. Роберт Редфорд, Марґрет Олін, Карім Айнуз, Вім Вендерс, Міхаель Ґлавоггер, Міхаель Мадсен, МИТТЄВІ МРІЇ, реж. Віллем Баптіст, З ЛЮБОВ’Ю ВІНСЕНТ, реж. Дорота Кобєля і Г’ю Велчман, ВЕЧІРКА, реж. Саллі Поттер.

Усі фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Facebook-сторінка події: https://www.facebook.com/events/728938140800646/

Фестивальні локації: кінотеатр “Жовтень”, кінотеатр Баттерфляй DeLuxe, кінотеатр “Київська Русь”, Національний центр Олександра Довженко