Презентація «Двотижневика режисерів» в рамках #KISFF2018

 

В рамках KISFF будуть презентовані обрані короткометражні фільми з «Двотижневика режисерів».

До програми увійшли стрічки «Тіхуанські історії», «Рот», «Копа-Лока» про покинутий літній курорт у Греції, «Шипи, пустища» про Революцію гвоздик, «Мій тягар» — мюзикл, в якому співробітники торгового центру намагаються побороти нудьгу та екзистенційну тривогу за допомогою веселих композицій. Кураторка програми, Лоуренс Реймонд, особисто представить програму в Києві.

«Щорічно наша команда обирає близько 10 фільмів з усього світу, тому називати їх «найкращими» було б недоречно, проте вони безперечно демонструють розмаїття, амбіції, самобутні стилі авторів, із якими ми залюбки знайомимося та знайомимо наших глядачів» —

Лоуренс Реймонд.

Лоуренс Реймонд працювала на різноманітних кіно дистриб’юторів у Парижі: в Ad Vitam вона була програмним директором, у Le Pacte — асистентом з підбору фільмів та виконавчим продюсером. З 2002 вона виступає кінокритиком для багатьох журналів (Score, Cinéastes) та вебсайтів. Вона приєдналася до відбіркової комісії Directors’ Fortnight у вересні 2011 і була відповідальною за короткий метр. З 2012 до 2014 була програмним координатором Festival du Nouveau Cinema в Монреалі, а з 2005 є членом ENTREVUES — відбіркового комітету Бельфорського Міжнародного Кінофестивалю. У 2017 вона стала продюсером компанії Providences.