Секс і нічого особистого | Офіційний тізер-трейлер

 

«Секс і нічого особистого» — це адаптація відомого канадського формату «My Awkward Sexual Adventure». Виробництвом стрічки займається компанія StarMedia за підтримки Держкіно, яка становить 13 млн. грн. при загальному бюджеті фільму 26 млн. грн.

У головній ролі — молода зірка українського кінематографа Роман Луцький. Ім’я головної героїні залишається в секреті: актриса буде представлена на літньому кіноринку в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю. Сергій Притула грає друга головного героя. До слова, для Сергія це кінодебют, його перша роль у кіно.

Від творців фільму:

«Фільм „Секс і нічого особистого“- це перш за все комедія. З безліччю комічних ситуацій і гумору, — відвертого, яскравого і тонкого водночас. Незважаючи на пікантну тему, заявлену в назві, ми уникаємо навіть натяку на вульгарність: у фільмі ви не почуєте плоских КВКівських жартів, а сама історія буде не тільки кумедною, але й романтичною, стильною і, звичайно ж, еротичної »,

— анонсує стрічку продюсер Юрій Мінзянов. А Романа Луцького він називає не інакше як «майбутнім секс-символом України».

«Формат «Сексу і нічого особистого», популярний серед молоді, добре зарекомендував себе в інших країнах. Разом з тим, у фільмі знайдуться відповіді на запитання різних поколінь — від старшокласників до сформованих дорослих людей. Це своєрідна історія-інструкція, модель відносин, одкровення про те, про що не всі наважуються говорити, але з чим часто стикаються в реальному житті. І цей фільм, незважаючи на назву, – перш за все про почуття «, – коментує Влад Ряшин.

Прем’єру фільму заплановано на День всіх закоханих — 14 лютого 2019 року.

Дистриб’ютор фільму в Україні — компанія «Ukrainian Film Distribution».

«СЕКС І НІЧОГО ОСОБИСТОГО»
Рік: 2019
Жанр: романтична комедія
Хронометраж: 92 хвилини
Продюсери: Юрій Мінзянов, Влад Ряшин
Режисер: Ольга Ряшина
Оператор-постановник: Дмитро Недря
Художник-постановник: Діана Тодоратьєва
У ролях: Роман Луцький, Наталя Мазур, Сергій Притула