Завершилося виробництво фільму «Мої думки тихі»

Студія «Toy Cinema» презентувала Держкіно завершений виробництвом дебютний повнометражний ігровий фільм режисера Антоніо Лукіча «Мої думки тихі».

«Мої думки тихі» – це історія про молодого звукорежисера Вадима. Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, він отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» і вирушити в «привабливу Канаду». Подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина – мама Вадима. 

Кінопроект трагікомедії «Мої думки тихі» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Державна фінансова підтримка стрічки становить 8 млн 678,7 тис. грн. при  загальній вартості виробництва 9 млн 230,8 тис. грн. Спродюсували картину Алла Бєлая та Дмитро Суханов. Зйомки проходили в Києві, у Карпатах та на Закарпатті.

Будучи у монтажно-тонувальному періоді, проект «Мої думки тихі» здобув головний приз індустріальної платформи Вільнюського міжнародного кінофестивалю. До участі у Meeting Point Vilnius проект вже був представлений та вигравав нагороди на багатьох індустріальних секціях України та Європи: Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю, Connecting Cottbus, Boat meeting КМКФ «Молодість» та лабораторії First Cut Lab. 

«Рівно за три тижні відбудеться світова прем’єра фільму в Карлових Варах»,

зауважив після перегляду Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Нагадаємо, що стрічка увійшла до конкурсної  програми East of the West Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, який пройде з 28 червня по 6 липня.