13 листопада виняткова можливість побачити фільм переможець Берлінського кінофестивалю 2018 року: «[Не] торкайся»


Каннських та оскарівських лауреатів українському глядачу побачити на екранах легше, ніж фільми з Берлінського фестивалю. Адже у столиці Німеччини перемагають не прості за формою стрічки з яскравим соціальним висловлювання.

Тож не варто пропускати можливість побачити один з таких фільмів, коли прокатник запрошує на непростий перегляд.

13 листопада Kinove спільно з кіноклубом UA: Культура запрошують вас на показ фільму-переможця 68-го Берлінале із лекцією від психоаналітиків Київського інституту глибинної психології. Спікери – Уварова Світлана (Київ, Україна) та Бенвенуто Серджіо (Рим, Італія) розкажуть про тенденції сучасного мистецтва, зокрема кіно, як синтезу різних зображувальних жанрів, а також проаналізують явище сучасної (а)сексуальності і підходи до визначення прекрасного та потворного.

Представить стрічку Лукьян Галкин – кінознавець, виконавчий продюсер телеканалу UA: Культура і головний редактор онлайн-порталу про кіно Moviegram.

[НЕ] ТОРКАЙСЯ, режисерка Адіна Пінтіліє

Досліджуючи тонку грань між болем та задоволенням головних героїв, цей фільм – своєрідний виклик соціуму та кожному з нас окремо. [НЕ] ТОРКАЙСЯ – соціологічний експеримент, в якому режисерка запрошує глядача до переосмислення одвічного питання тілесності і сексуальності.

Герої картини – Лаура, Томас і Крістіан – дозволяють камері зазирнути в найпотаємніші куточки свого внутрішнього світу. Вони намагаються змінити звичні моделі поведінки, щоб знайти баланс між внутрішнім комфортом та навколишньою дійсністю і стати, нарешті, вільними. [НЕ] ТОРКАЙСЯ розповідає про те, як знайти близькість найнесподіванішим чином і як полюбити іншого, не втративши при цьому себе.

Коли: 13 листопада о 19:00

Де: Сцена 6, Довженко-Центр : Dovzhenko Centre (вул. Васильківська, 1)
Квитки за посиланням: https://concert.ua/ru/booking/ne-prikasaisja
подія: https://www.facebook.com/events/708440922868746/