Пірсинг | український трейлер — У кіно з 13 грудня!13 грудня в українському прокаті стартує еротичний трилер «Пірсинг» за скандальним романом Рю Муракамі. Головні ролі зіграли Міа Васіковська, Крістофер Еббот і Лайя Коста.  


Николас ПескеЗа сюжетом, Рід – на перший погляд звичайний молодий хлопець. У нього є дружина, маленька дитина і пристойна робота. Але він час від часу бореться з нав’язливим  бажанням детально розпланувати і вчинити холоднокровне вбивство проститутки. Джекі — працює в клубі садо-мазо, їй подобається завдавати собі й іншим фізичного болю, у неї часто і різко міняється настрій, і вона схильна до суїциду. Вони зустрічаються і стають коханцями…  

Рю Муракамі — японський письменник і кінорежисер. Лауреат численних літературних премій. Дебютував в середині сімдесятих романом «Усі відтінки блакитного», який став сенсацією (тираж — понад мільйон примірників). Книги Рю Муракамі — це жорстка, екстремальна проза, гротеск, щедре використання сленгу, несподівані сюжетні ходи, скандальні теми, темні сторони життя і герої-маргінали.