Зірки DOC

Цієї осені в Україні стартує проект «Зірки DOC»


Зірки DOC

У кінотеатрах покажуть найновіші документальні фільми «Бергман», «Марія до Каллас» і «Мадонна та Breakfast Club»

З 21 по 23 вересня в Україні покажуть перший фільм проекту «Зірки DOC» — документальну сагу про видатного режисера Інгмара Бергмана, прем’єра якої відбулася на Міжнародному Каннському кінофестивалі-2018.

Бергман – справжній творець! Він поставив понад 170 театральних постановок і 60 фільмів, випустив цілу низку книг, створив власну кіностудію Cinematograph, а ще в нього дев’ять дітей, п’ять офіційних дружин і кілька захоплень. Імениті кіномитці, від Квентіна Тарантіно і Вуді Аллена до Міхаеля Ханеке, вважають його абсолютним режисером, оскільки Бергман зробив своє кіно і все своє життя унікальної роботою! Документальний фільм «Бергман» максимально розкриє всю правду про шведського генія. Це історія чоловіка, батька, коханця, режисера, чиї фільми та спектаклі визнані безумовними шедеврами у світовій історії мистецтва. У документальному фільмі, знятого до 100-річчя Бергмана, наведені фрагменти його картин, унікальна хроніка, інтерв’ю з рідними, колегами, друзями і коханими.

«Бергман» демонструватиметься у рамках спеціальних показів в мережі «Планета кіно», а також кінотеатрах «Київ», «Україна» и «Баттерфляй DeLuxe».

Більш детальна інформація на сторінці SVOEkino https://www.facebook.com/svoekinoua/У жовтні на великі екрани вийде другий фільм проекту «Зірки DOC» — документальний фільм Тома Вульфа «Марія до Каллас», який повністю побудовано на невідомих відео- і кіноматеріалах. Випуск фільму присвячено до сорокаріччя смерті найвеличнішої оперної діви ХХ століття.

«Я нічого не знав про оперу до того моменту, поки сам не почув і не побачив, що це таке,

— каже режисер Том Вульф, —

Повернувшись додому після спектаклю, я буквально перерив Інтернет і дізнався про багатьох оперних співаків, у тому числі і про Марію Каллас. За одну ніч я прослухав майже весь її репертуар – так народилася ідея зробити фільм…»Третій фільм «Зірки DOC» — нова документальна історія «Мадонна та Breakfast Club», яка розповість про юність одної з найзнаменитіших співачок в світі. Все почалося з групи Breakfast Club, яку Мадонна створила разом зі своїм бойфрендом Деном Гілроєм і потім покинула заради Emmy and the Emmys, а далі взагалі відправилася у вільне плавання. Подивитися на творчий шлях епатажної персони можна буде наприкінці цього року, остаточна дата реліза уточнюється.Проект «Зірки DOC» — це серія найновіших документальних фільмів про видатних митців сучасності! Мистецтво, кіно, театр, музика, наука – найкращі документальні фільми світового прокату тепер і в Україні!