Дзідзьо та Монро знялися в комедії «Свінгери 2»

Співак перевтілився в образ секс-гуру, а травесті-діва зіграла у дуеті з народним артистом Олексієм Вертинським

У другій частині української еротичної комедії “Свінгери” до акторського складу долучилися ще 2 зірки – співак Дзідзьо та травесті-діва Монро. Про це творці фільму “Свінгери 2” заявили на київському зимовому кіноринку, де і був презентований сиквел комедії, що вийде у широкий прокат з 1 березня 2019.

Михайла Хому (Дзідзьо) можна вважати найуспішнішою зіркою, що перенесла свою славу зі сцени у велике кіно – на його рахунку вже дві картини власного виробництва з головними ролями. “Свінгери 2” стали першим “чужим” проектом, в якому Дзідзьо знявся в якості запрошеної зірки:

У мене крила відкриваються! Слава Богу, тут мені не треба думати про гроші, а тільки грати. Я вірю у все, що відбувається на знімальному майданчику, живу цим. Дуже його люблю – кіно!

Роль Дзідзьо у “Свінгерах 2” доволі провокаційна: він зіграв секс-гуру, інструктора тантричного сексу.

Також новою героїнею “Свінгерів 2” стала тавесті-діва Монро, яка зіграла у комедії саму себе. У яскравих сценах у нічному клубі в артистки дует з народним артистом України Олексієм Вертинським – за сюжетом фільму його персонаж Едуард є продюсером зірки Монро:

«Зіграти в одній сцені, а в мене їх 6! з Олексієм Вертинським – це для мене честь. Мабуть, якщо замість Вертинського був Ді Капріо, я б ще подумала, а всі інші — ні, тільки Вертинський».

Також у «Свінгерах-2» знявся знайомий ще з першої частини акторський склад: Оля Полякова, Михайло Кукуюк, Вячеслав Довженко, Даша Астаф’єва, Анна Саліванчук.

Кінострічка “Свінгери 2” вийде у прокат з 1 березня 2019. Зйомки проекту проходили у Києві, і на разі стрічка у стадії постпродакшну. Виробниками комедії стала українська компанія F Films у партнерстві з латвійською Platforma. Дистриб’ютором сиквелу стала компанія «Вольга Україна».