Ukrainian Film School в межах 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю

В межах Одеського міжнародного фестивалю перша українська кіношкола Ukrainian Film School організовує спеціальні покази короткометражних фільмів молодих режисерів у перші вихідні ОМКФ  — 13 та 14 липня

Фільми приймаються до 30 червня включно, а вже 5 липня куратори курсів кіношколи режисер Тарас Ткаченко, оператор Олексій Ламах, актор та режисер Максим Михайличенко, сценарист Ярослав Войцешек разом із її засновницею та керівницею Альоною Тимошенко оголосять імена режисерів, короткометражні фільми яких обрано до показу на спеціальних подіях від Ukrainian Film School 13 та 14 червня під час Одеського міжнародного кінофестивалю 2019.

Умови подачі робіт дуже прості: фільм має бути завершеним не раніше 2018 року, хронометраж стрічки до 30 хвилин, мова фільму — українська (може бути дубльований або з субтитрами).

Серед усіх учасників, які надішлють роботи, кіношкола розіграє сертифікат на навчання в серпні на курсі Filmmaking від школи коротких курсів Short при Ukrainian Film School.

Покази пройдуть в новому виставковому залі Музею сучасного мистецтва Одеси, який став партнером події.

Подати заявку на участь можна за посиланням: https://bit.ly/2Ific6b

Ukrainian Film School — перша українська кіношкола на базі найбільшої у Східній Європі кіностудії FILM.UA. Щороку школа випускає понад 100 студентів акторського, режисерського, сценарного, операторського та продюсерського напрямів. Викладачі школи — практики та професіонали індустрії. Після навчання випускники продовжують співпрацювати з кіностудією FILM.UA, відкривають власні продакшени, створюють український продукт та працюють з міжнародними брендами та компаніями.


Ювілейний 10-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 12-го до 20-го липня. Придбати Фестивальний абонемент можна за посиланням: https://bit.ly/2IM7sZR