Коли падають дерева | трейлер фільму

Режисерка: Марися Нікітюк

Продюсери: Ігор Савиченко, Роман Климпуш, Володимир Філіппов, Сергій Лавренюк, Даріуш Яблонський, Ізабела Войцек, Віолетта Камінська, Дарко Басескі

Автор сценарію: Марися Нікітюк

Оператор: Міхал Енглерт

Композитор: Микита Моісеєв

Дистрибутор на території України: Кінокомпанія ММД

Тривалість: 88 хв.
В українській провінції розгортається історія 5-річної бунтівної Вітки, її двоюрідної сестри-підлітка Лариси та коханого — молодого бандита Шрама. Лариса закінчила школу і перед нею гостро постає питання подальшого майбутнього. Вона хоче творити свою долю власними руками, але за любов до бандита Шрама її осуджує все селище. Бабуся і мати думають лише про те, що люди скажуть, тому підтримки від них дівчина не отримує. Лариса розуміє, що не хоче жити так, як вони і повторити їхню долю. Закохані планують втекти разом подалі від розрухи, суспільного осуду, родичів і злочинців. Але чи готові вони будуть заплатити повну ціну свободи?

У кіно з 13-го вересня!

Цікаві факти:

  • «Коли падають дерева» — копродукційний драматичний фільм України (за підтримки Держкіно), Польщі та Македонії.
  • Анастасія Пустовіт — акторка, яка зіграла головну роль, перемогла в номінації «Найкраща акторська робота» в національній конкурсній програмі на Одеському міжнародному кінофестивалі 2018.
  • Проект — переможець пітчингу Одеського міжнародного кінофестивалю -2014.
  • У 2016 році сценарій фільму став переможцем церемонії 10 сесії ScripTeastAward, яка проводилась під час 69-го Каннського міжнародного кінофестивалю.
  • Сценарій отримав нагороду імені Кшиштофа Кесльовського та грошову винагороду розміром 10 тис. євро на подальше виробництво фільму.
  • Режисерка Марися Нікітюк є членом Європейської кіноакадемії. «Коли падають дерева» її повнометражний дебют.

У кіно з 13 вересня!