На Amazon Prime відбудеться міжнародна діджітал прем’єра четвертого сезону детективного серіалу «Нюхач»

Цього тижня відбудеться довгоочікуваний міжнародний реліз четвертого сезону «Нюхача» на Amazon Prime, проєкт буде доступним для покупки і оренди (TVOD / EST) з англійськими субтитрами. 

Також, нещодавно були відкриті SVOD права в Amazon Prime на другий і третій сезони детективу. Перший сезон проєкту з’явився на платформі у 2016 році і відразу ж отримав цілу армію шанувальників.

Нагадаємо, що нещодавно опціон на адаптацію формату в Індії був придбаний одним із провідних інтегрованих кінопродакшенів країни – AK Entertainments. Індійська адаптація готується для однієї із локальних відеоплатформ, але подробиці поки не розголошуються.

В Україні прем’єра четвертого сезону культового детектива «Нюхач» відбулась у березні 2020 на каналі ICTV. Показ сезону (як і трьох попередніх) пройшов з високими рейтингами, проєкт отримав велику кількість схвальних відгуків. 

У четвертому сезоні головний герой з’ясовує, за яких обставин отримав свій унікальний дар. Також Нюхачу доведеться зіткнутися з вбивцею, який довгий час стежив за ним.