Позивний Бандерас | трейлер

Фільм знятий компанією «Три-я-да Продакшн» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Зрежисував стрічку Заза Буадзе, відомий за постановкою фільму «Червоний» 2017 року.

За основу сценарію, написаного Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим, взяті щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів АТО.

Фільм став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно.

Перед початком зйомок режисер проінтервьював більше 100 бійців, які воювали на сході України у різних місцях та підрозділах.

Для вищколу та достовірної роботи всі головні герої були на 7 днів направлені на базу підготовки спецвійськ біля Кропивницького. Там наші актори разом із солдатами жили у казармі, пристрілювалися та опановували всі початкові навички, необхідні для бійця. Завдяки цьому до початку зйомок їх уже не можна було відрізнити від справжніх спецпризначенців.

Знімальний період фільму розпочався всередині травня 2017 року та проходив на Херсонщині та Одещині. У фільмі, окрім професійних акторів, були задіяні ветерани АТО, які допомагали максимально реалістично відобразити події 2014 року на сході України. Зйомки закінчилися у Києві 29 червня того ж року.

У широкий кінотеатральний прокат фільм «Позивний «Бандерас» вийде 11 жовтня 2018 року. Дистрибуцію стрічки здійснюватиме компанія Ukrainian Film Distribution.

Посилання на трейлер

Назва: «Позивний «Бандерас»

Хронометраж: 113 хвилин

Режисер: Заза Буадзе

Продюсери: Сергій Баранов, Ольга Клименко, Ігор Волков

Оператор: Олександр Земляний

Сценарій: Сергій Дзюба, Артем Кірсанов

Художник-постановник: Юрій Ларіонов

Актори: Олег Шульга, Юлія Чепурко, Антон Андрющенко, Олег Волощенко, Сергій Лефор, Микола Змієвський, Володимир Романко, Олег Онещак

Синопсис:

Восени 2014 року у зоні АТО група контррозвідників на чолі з досвідченим капітаном Антоном Саєнком (позивний «Бандерас») намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника «Ходока». Завдання ускладнюється тим, що події відбуваються біля рідного села «Бандераса», яке він давно покинув. Місцеві жителі ставляться до нього, як до зрадника, а до українських військових — як до ворожої сили.

Коли завдання майже виконано, диверсант тікає разом із заручниками. Відлік часу пішов на хвилини, а під загрозою відтепер не тільки  односельці, але й кохана жінка «Бандераса».