Клара та чарівний дракон | Офіційний трейлер #1

Трейлер відкриває глядачам дивовижний казковий світ, де відбуваються пригоди героїв анімаційного мультфільму «Клара та чарівний дракон».

У кіно з 26 жовтня 2019 року!

Проект реалізується українською анімаційною студією Імідж Пікчерз і є одним з наймасштабніших в Україні. Два роки студія тримала подробиці проекту у таємниці для широкого загалу, щоб довести якість української анімації до безпрецедентного рівня та вразити не тільки вітчизняного, але й міжнародного глядача.

Студією був розроблений власний всесвіт з масштабними локаціями та вражаючими ландшафтами, які здивують глядачів та занурять у сюжет мультфільму.

Фільм знімається з використанням новітніх технологій: реалістичні оточення, в яких рухаються навіть листя дерев та трава, симуляція тканин, динамічне волосся та шерсть, багата міміка персонажів та видовищні спецефекти.

Фільм зачарує не тільки оригінальною історією і яскравістю кольорів, але й деталізацією зображення. Жанр пригодницької комедії, в якому представлений фільм, викличе інтерес у глядачів усіх вікових категорій і стане чудовою нагодою для сімейного перегляду.

Сценарій мультфільму «Клара» є оригінальним і був спеціально створений як перший фільм у однойменній франшизі. Всі персонажі є зрозумілими для великої аудиторії і розраховані на світовий прокат.

Сюжет:

Один раз на тисячу років у казковому світі з’являється чарівний дракончик. Через його виключну рідкість, дракончика викрадають сили зла, щоб використати його чари. Завдяки випадку вони втрачають дракончика, якого знаходять двоє друзів – життєрадісний єнот і буркотливий гном.

Друзі відправляються в далеку дорогу, щоб повернути дракончика додому. На своєму шляху їх чекає зустріч з дівчиною Кларою та її помічниками – трьома кумедними мавпочками. Клара допомагає гному та єноту рятувати дракончика щоб з’ясувати таємницю свого минулого.

Долаючи масу труднощів друзі дізнаються, що Кларі загрожує ще більша небезпека, і їх пригоди стають ще неймовірнішими. А її мавпочки влаштовують шалений гармидер і потрапляють у вибухові халепи.

Чи зможуть наші герої повернути дракончика додому, подолати сили зла та хто є насправді Клара? Відповіді на всі ці питання можна дізнатись переглянувши мультфільм «Клара»!

Оригінальна назва: CLARA
В українському прокаті: КЛАРА
Студія: ІМІДЖ ПІКЧЕРЗ ( IMAGE PICTURES )
Жанр: Анімація, сімейний, комедія
Хронометраж: 85 хвилин
Формат: 2D
Автори сценарію: Олександр Клименко, Сергій Грабар
Режисер: Олександр Клименко
Генеральний продюсер: Олександр Клименко
Продюсери: Світлана Пономаренко, Юрій Левчук, Володимир Хуткий
Вебсайт компанії: image-pictures.com
Вебсайт фільму: clara-cartoon.com