Фільм української режисерки буде показаний на Кінофестивалі в Сан-Себастьяні

Короткометражний фільм “Maternité” (“Материнство”) Наталії Ільчук, створений у Франції в кіношколі Le Fresnoy – Studio National des Arts Contemporains, візьме участь в студентському конкурсі Nest. Film Students Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні, який проводиться в Іспанії вже 67-ий рік поспіль і є одним з найпрестижніших кінофорумів в Європі та світі.

17-ти хвилинний фільм “Материнство” Наталії Ільчук був знятий в Україні українською командою з залученням Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів. Художнім керівником проекту був видатний угорський режисер Бела Тарр. В напів документальній манері, фільм розповідає про другу вагітність героїні фільму і зміни в її житті після народження дитини.

Наталія Ільчук закінчила Інститут кіно і телебачення Київського Національного Університету Культури і Мистецтв, була стипендіаткою програми Gaude Polonia, завдяки якій відвідувала навчальний курс в Кіношколі Анджея Вайди у Варшаві. Є авторкою низки експериментальних фільмів, які демонструвались на близько півсотні фестивалів по всьому світу. Співзасновниця та програмна директорка Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів з 2012 по 2017-ті роки.

Le Fresnoy (Ле Френуа) – дворічна післядипломна програма в місті Туркуен на півночі Франції, котра існує з 1997 року і орієнтована на художників та режисерів, які досліджують в своїх роботах взаємозв’язок сучасного мистецтва і нових технологій.

Інформація на сайті фестивалю: https://www.sansebastianfestival.com/2019/news/1/8076/in
Більше інформації про фільм (афіша, кадри, тізер): https://maternite.tumblr.com
Контакт: nilchuk@lefresnoy.net